Organize Sanayi Bölgeleri
Organize Sanayi Bolgeleri
Türkiye organize sanayi bölgeleri rehberi sanayi rehberi
TÜRKİYE ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ                               Üye Ol»
Ara  Alan   
İl  
(Sayfa 1/1) - 3 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
Başkent Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Başkent OSB, öncülüğünü yaptığı bölgede bugün, 50.000 dönümlük arazinin sanayi alanı ilan edilmiş durumda. Başkenti Ankara yı Sanayinin de Başkenti yapma iddiasında olan Başkent OSB, 1.800 metrekare ile 66.000 metrekare arasında değişen sanayi parsellerine kurulacak orta ve büyük ölçekli sanayi tesisleriyle ülkemizin sanayileşmesinde model kabul edilebilecek bir sanayi kentini yaşama geçiriyor. Başkent OSB nin başlangıçta hayal gibi görülen Ankara yı sanayinin de başkenti yapma iddiası bugün hemen herkes tarafından paylaşılıyor.
İl :  Ankara

Ostim Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Ostim Organize Sanayi Bölgesi Mütesebbis Teşekkül Başkanlğı 1997 de kurulmuş ve Organize Sanayi Bölgeleri Yönetmeliği çerçevesinde yasa ile kendisine verilen görevleri yerine getirmektedir. OSB, genel kurulca atanan bir bölge müdürü ile Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir
İl :  Ankara

Ankara 2. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
4562 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanununa göre; Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 02.10.2000 tarih ve 11843 sayılı yazısı ile Bakanlık bünyesindeki sicil kayıtlarına sicil no olarak tescil edilmiştir.
Kurucu Ortağı %100 iştirak payı ile Ankara Sanayi Odası Oda Meclisidir
İl :  Ankara